Trening personalny
i medyczny

Trening personalny to indywidualna praca z trenerem niezależnie od wieku, płci, możliwości i celów treningowych! Każdy klient jest indywidualny, każdy ma indywidualne cele i trening personalny ma za zadanie sprostać celom każdego z was. Nie ważne czy celem jest odchudzanie, czy nabieranie masy mięśniowej lub poprawę wytrzymałości. Ponadto każdy jest inny, nierzadko cierpi na jakieś dolegliwości zdrowotne, ma inną budowę anatomiczną. Każdy cel jest dla nas ważny, nawet, jeżeli chcesz tylko wyładować swoje emocje-Trening personalny to najlepsza droga do osiągnięcia celu.

Treningi personalne skierowane są do grona klientów, którzy oczekują od treningu czegoś więcej, przede wszystkim indywidualnego podejścia, motywacji, wsparcia i osiągnięcia stawianych sobie celów.

Indywidualna praca z trenerem gwarantuje tobie, że ćwiczenia będą wykonane poprawnie technicznie, co daje lepsze efekty w dużo krótszym czasie. Ponadto trener dostosowuje intensywność zajęć oraz ich rodzaj tak, aby ciało ulegało ciągłej zmianie, przez stymulowanie układu mięśniowego, nerwowego oraz krążeniowo-oddechowego. Dzięki temu klient zauważa zdecydowaną poprawę kondycji, koordynacji, wytrzymałości i siły.

Korzystając z indywidualnej pracy z trenerem klient poświęci mniej czasu, osiągnie więcej, będzie miał większą motywację, nie będzie narażony na kontuzje, nudę, czy powszechne „obijanie” się na zajęciach.

Pamiętaj, że na zmianę nigdy nie jest za późno!!!